Naszych Img 708.jpg

Co może odstraszyć naszych obserwatorów?

Zbieranie obserwatorów to trudna praca i na początku może zupełnie nie przynosić efektów. Jednka kiedy uda nam się uzbierać naszą wymarzoną liczbę i stworzyć w miarę zgraną społeczność, dalej możemy ją stracić.

Jak wskazuje praktyka niejednego influencera, jedno złe słowo może całkowicie przekreślić naszą pracę i zepchnąć nas na margines. Jakie zachowania najbardziej szkodzą naszemu internetowemu wizerunkowi?

Wcale nie pozwól sobie na hipokryzję, Jeśli coś wyśmiewasz, nigdy sam tegoż nie rob. Nie mów też zachowań, które piętnujesz a nie stosuj podwójnych standardów. A jeśli to zrobisz, wcale nie mów, że zmieniłeś zdanie a nie próbuj wytłumaczyć, że twoja sytuacja jest inna. To właśnie Cię pogrąży. A kiedy ktoś wytknie Ci błąd, nie bój się do niego dać i przeprosić.

Inny: https://wle.pisz.pl/prawo-technologie

Każdy popełnia błędy, ale tylko ludzie naprawdę zasługujący na szacunek potrafią głośno o tym mówić i okazać skruchę. Jeśli zaczniesz zarabiać na naszym kształcie i reklamować różne przedmioty czy usługi, koniecznie sprawdzaj na własną rękę, czy nie jest toż oszustwo albo dropshipping. Nie posiada niczego gorszego, niż reklamowanie scamu i przy okazji oszukiwanie swoich odbiorców. Jeśli coś takie zrobisz, nie tylko będzie się to za Tobą ciągnęło przez resztę kariery, ale stracisz zaufanie w oczach swoich obserwatorów, przez co możesz stanowić kłopoty ze znalezieniem nowych i czystych współpraca, które będą dla Ciebie opłacalne.